Not All Who Wander Are Lost

Penetratie….the making off

Jan. 2019 stoute plannen worden ontwikkeld in het clubhonk op de Strijpsebaan. Ik kijk samen met Pietje Dielissen (Old nö 7) naar onze ‘bucketlist’, PD wilde nog wel eens met zunne ‘bike’ in Moskou op het rode plein komen staan, hmmm ideetje. Apr. 2019 streep door de plannen vanwege ‘Healt issues’ niet bij de pakken neer gaan zitten we richten onze pijlen op 2020, Moskou wordt geschrapt en de Transfăgărășan komt in beeld (stond nog op mijn lijstje) corona, shit wederom moeten de wilde plannen in de ijskast. Okt, 2020 afgesproken toch de plannen maar gaan invullen, we zien wel waar het schip gaat stranden. We gaan proberen de combi te maken met de Superrally 2021 ‘host’ van de federatie zal zijn Griekenland waar de rally in Igoumenitsa zal plaats vinden. Helaas wederom net als in 2020 afgelasting van de Superrally, we spreken af om onze plannen over de zomervakantie heen te tillen. Inmiddels versie 8 van routeboek opgeleverd, 11 september staat genoteerd als vertrekdatum, de machines zijn geprepareerd, de berijders gevaccineerd, we gaan ervoor. Over 2 weken vertrekken we bij ons clubhuis met 9 Harley-Davidson motoren variërend van bouwjaar 2004 t/m 2021. Sommigen machines met nog geen 10.000 op de teller en de meest ervaren ‘klaphengst’ tikt de 157.000 km aan. De berijders ook speciaal, de jongste deelnemer moet nog dertig worden en met oudste deelnemer gaan we tijdens deze reis proosten op zijn zes en zeventigste verjaardag. Al met al voldoende ingrediënten om er ‘n verrèkkes skon avontuur van te gaan maken. Ik heb ’r zin in.

De nu al legendarische ‘biljart-meeting’ vanuit Clubhuis

Deurne

Netherlands•11 September 2021•21°Koffie en ‘on the Road’ uitgezwaaid door ’n handje vol penose, mooi filmpje Simon

Time to go…………

Ilmenau

Germany•11 September 2021•21°

Save & solid, de eerste dag verliep miraculeus. Al veel kilometers gemaakt maar nog nooit ervaren dat ruim 100 kilometers wegdek nat is door een passerende regenbui, en zelf geen druppel zijn opgelopen, heel bijzonder, of………. Ge krijgt wa ge verdient Hoe dan ik, ik was er blij mee.

Čiližská Radvaň

Slovakia•13 September 2021•29°Tijd voor ‘n Sloveens ijsje, best warm zo met 31gr 🥵🥵

Gran

Hungary•13 September 2021•28°Gearriveerd in het volgende ‘stulpje’, hier hebben vroeger de paters huisgehouden. Ik hoop op een rustige nacht (Theo is mijn buurman) Een bijzonder plekje. Wat afgeweken van oorspronkelijke route. Garmin sloeg op hol, gelukkig hebben we Google Maps. Toch na een korte ‘pivo’ stop de nieuwe plek bereikt, anders….. beter hmmm nee. Ff douchen en ‘mangiare’

Arad

Romania•14 September 2021•29°Gearriveerd in Romania 🇷🇴 motoren staan op overdekt terras, pilsje verdient mindere wegen maar weer heel op plaats van bestemming.

Vâlcea

Romania•15 September 2021•18°Soms moet je even stoppen voor de diertjes. Zeker de ezel met zonnepanelen maakte indruk 🤣🤣

Păuşa

Romania•16 September 2021•26°Dag 6 ‘The Bucket list Ride’ Vandaag gaat er streep door de Transfagarasan. Gisteren al een prachtige rit via de TransAlpina we blijven genieten 😊 De weergoden lijken ons vandaag ook weer goedgezind.

Braşov dag 2

Romania•17 September 2021•24°Vandaag gaan we een bezoek brengen aan het kasteel van de ‘count’ (Dracula) De echte bloeddorstige gaan daar voor ‘n grand tour (geloven nog in sprookjes) de rest maakt een kort ritje in de omgeving zodat we toch een beetje kunnen relaxen vandaag. Nog geen beren op de weg gezien (ben ik sowieso geen type voor)

Rucăr

Romania•17 September 2021•23°Kleine afsplitsing van ‘de ongelovigen’

Khaskovo

Bulgaria•19 September 2021•27°En daar zijn we weer……aangekomen in ons hotel voor Bulgarije. Het is 32gr en ’t advies om ’t zwembad niet te gebruiken (algen)🤷🏼‍♂️🥵🥵🥵.

East Macedonia and Thrace

Greece•20 September 2021•25°en de grens over na een schitterende route van 250 tot 560 meter hoog. Boven in de bergen was het wel flink mistig, maar prima te doen. Wegdek is ook super hier 👍🏻

Central Macedonia

Greece•21 September 2021•28°Dag 11 Op naar de Meteora kloosters met wederom zomerse temperaturen, wordt weer afzien. Nog een doos wijn meegekregen van de eigenaar van hotel als dank voor de gezellige avond. De man was ook een motorrijder, en een zoon van de 3e generaties slagers van Stavros, ook dat hebben we geweten.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟ – ΚΟΡΔΕΛΙΟ

Greece•21 September 2021•29°HDC-Deurne ‘the happy few’ en de Meteora kloosters op eenzame hoogte . Dat moet toch een pens werk zijn geweest om die stenen allemaal naar boven te sjouwen.

Thessaly

Greece•22 September 2021•27°Dag 12 Op naar ‘we shipping out for Boston’ (Dropkick song) maar wij pakken vanavond de Ferry naar Bari. Niet nadat we Superrally terrein hebben bezocht, die eigenlijk dit jaar daar had moeten plaatsvinden. Maar eerst…… gas op de lolly

Igoumenitsa

Greece•22 September 2021•27°Even een korte beschrijving van ons avontuur vandaag. Een fantastische rit door het Pindus gebergte. Onthoud dit en zet hem op je ‘Bucket list’ de foto’s heb je gezien. Iedereen, zonder een enkele uitzondering, was lyrisch over de route van vandaag, enal zeg ik het zelf: ‘indeed’ ‘n pareltje. De meeste hebben toch al wat rubber op internationale wegen neergelegd, maar de oh’s en de ah’s waren niet van de lucht. En nou…….. ’t schip in

Bari

Italy•23 September 2021•22°Groet aan padre Pio

Cassino

Italy•23 September 2021•28°Gearriveerd in Cassino

Petrella Salto

Italy•24 September 2021•25°Kodak momentje. Ook hier de uitzichten weer adembenemend. Renato Falsini is een brandweerman die om het leven is gekomen tijdens het blussen van een bosbrand. Een kazerne in Rieti is naar hem vernoemd.

Castiglione del Lago

Italy•24 September 2021•28°Arrived, the ‘riders’ from the round table

Montecchio Emilia

Italy•25 September 2021•27°Gearriveerd

Montecchio Emilia

Italy•26 September 2021•22°Dag 16 Kans op regen ⛈ op ons pad is aanwezig. Vandaag, rond de middag, rijden we de Alpen in, en passeren de Stelvio onderweg naar volgende stop: Trafoi

Bormio

Italy•26 September 2021•8°Top bereikt…2760mtr 💪🏻💪🏻. Beetje mistig hierboven 😁. Bewijst op de telefoon dat het echt 2760mtr is. Nadat we met z’n alle besloten hadden om Richard op te offeren voor het plakken van onze clubsticker op een heel gamel bordje mag het resultaat er zijn. HDC Deurne ‘was here’

Stelvio

Italy•27 September 2021•15°Dag 17 We nemen vandaag afscheid van bella Italia en passa di Stelvio. Op naar de Bodensee, maar eerst even tanken ⛽️ we hebben Pieter gisteren in de afdaling ook al moeten intuberen. (Slechte organisatie) en ongeplande stop vanwege een tunnel die is afgesloten. ’t ware frisse kilometers. Gelukkig de handvat verwarming aan🤣 en gaan 💪🏻

u

Austria•27 September 2021•19°Uiteindelijk een weg gevonden. Nu even tanken na een mooie bergpas. Van 752mtr naar 1478mtr. Bakkie doen

Uhldingen-Mühlhofen

Germany•27 September 2021•21°Daar zijn we weer, hoppa…..aan de ‘Stamtisch’

Hagenau

France•28 September 2021•19°Op speciaal verzoek van de jeugd + Frits

Merchweiler

Germany•28 September 2021•18°Gearriveerd bij laatste stop/over. Lieve schat 🥰 fijn dat ik deze reis mocht maken. Morgen heb ik een hoop tastbare herinneringen bij mij, zodat je toch nog een beetje kunt meegenieten van deze trip, love you xxx

Merchweiler

Germany•29 September 2021•13°Dag 19 Vandaag gaan we voor het eerst de route aanpassen ✍️. Volgens prognose rijden we richting huis volle bak de regen in. Gaan er voor kiezen om stukken snelweg in te lassen.

Prüm

Germany•29 September 2021•12°Choco stop in het erg natte Prüm. (vertaling is niet gewenst)

Deurne

Netherlands•29 September 2021•13°Home sweet home, bijna 6800 km op de teller, 9 kerels weer veilig thuis, geen ongelukken, geen stukken, ik zeg goe gedaan mannen. Bedankt voor het meeloeren en reacties, tot weerus.